O firmě

VYTVÁŘÍME A PROMĚŇUJEME V REALITU

Specializujeme se na výrobu kovových dílů pro širokou škálu odvětví a naše 30ti leté zkušenosti nám umožňují dodávat kvalitní výrobky našim zákazníkům.

Opíráme se o technologie a odbornost celého týmu. S využitím pokročilých CNC strojů a  technologických postupů jsme schopni zpracovávat různé kovy s maximální přesností. 

Věříme, že kvalita a preciznost jsou klíčové pro úspěch každé kovovýroby. Naším posláním je implementovat naše nápady, zkušenosti a řešení pro jakýkoli Váš projekt, na kterém s Vámi spolupracujeme…

Historie

O firmě

Firma DUAL s.r.o. zahájila svoji činnost v roce 1992 výrobou dílů pro komunikační techniku a opravami stavebních strojů. Od té doby jsme portfolio neustále obohacovali a od roku 1998 jsme začali s výstavbou vlastních prostor, kde jsme mohli rozšiřovat technologii výroby což vedlo k nákupům prvních CNC strojů.

Jsme tu, abychom vyhověli vašim požadavkům a pomohli Vám vyřešit Vaše projekty tím nejpřínosnějším způsobem pro Vás.

  • KVALITA
  • SPOLEHLIVOST
  • DOBA DODÁNÍ
  • FLEXIBILITA
IMPORTANT MILESTONES

MILNÍKY SPOLEČNOSTI

0
DRUHŮ VÝROBKU
0
VRACEJÍCÍ SE KLIENTI
0
LET ZKUŠENOSTÍ
0
SPOKOJENÝCH KLIENTŮ
TEAM

our Amazing team

Archivolt is the place where you can be sure for your house and interior. We have a team of professionals who work on providing you with the best service and creative solutions. e are happy to complete the most complex projects and to provide you with the interior of your dream!

MARRY HOPKINS

ARCHITECT

JOHN SMITH

MANAGING PARTNER

SAM ROBERTS

DESIGNER

Let’s Get in Touch

Contact details

Phone: (555)123-4567
E-mail: info@demolink.org
Address: Alexandria, 32 Washingtorn str, 22303
Opening hours:
Monday — Thursday 10:00 – 23:00
Friday — Sunday 10:00 – 19:00