Naše služby

Naše služby

3D CNC
OBRÁBĚNÍ

Používáme frézovací stroje Akira Seiki XP 3, které přináší do naší výroby přesnost a výkonnost. Tato zařízení jsou koncipována pro maximální efektivitu a preciznost ve zpracování různých materiálů od oceli přes barevné kovy po plast.

Díky své vysoké přesnosti a automatickému řízení jsou 3D CNC stroje naším klíčovým nástrojem ke zvýšení kapacity a snížení chyb ve výrobě.

Naše služby

ZAKÁZKOVÉ
SVÁŘENÍ

Používáme svařovací zařízení s technikou MIG/MAG a TIG. Tato svařovací zařízení nám umožňují poskytovat prvotřídní svarové služby.

Nedílnou součástí je i svářecí stůl značky Siegmund s upínací technikou, pomocí kterého dosáhneme dokonalých úhlů. Upínací technika přesně aretuje výrobek, který se během svárů nemůže pohnout.

Naše služby

CNC
vysekávání

Vysekávací stroj Trumatic 240 přináší do našeho výrobního procesu možnost pracovat s různými materiály plechů z oceli, mědi, mosazi, hliníku nebo nerezové oceli.

Pomocí CNC vysekávacího lisu můžeme nejen vysekávat otvory, ale i tvářet např. žaluzie pro elektro-rozvodné skříně.

Naše služby

NC
OHRAŇOVÁNÍ

K ohýbání materiálů v různých tloušťkách a délkách nám pomáhá NC ohraňovací lis Fermat. Díky tomuto lisu dosahujete optimálních geometrických tvarů s minimálními tolerancemi.

Tento lis nám umožňuje také provádět ohyby vysekaných dílců z vysekávacího stroje, které je možné dále spojit pomocí svarů.

doplňkové služby

Doplňkové služby

V KOOPERACI:
POVRCHOVÉ ÚPRAVY

Pro naši výrobu zajišťujeme povrchové úpravy v kooperaci.

PRÁŠKOVÉ LAKOVÁNÍ  aplikace práškového laku na povrch, který je následně vytvrzen teplem.

GALVANICKÉ ZINKOVÁNÍ
ochrana kovových povrchů nanesením tenké vrstvy kovu (často zinku) elektrochemickým procesem. Tato povrchová úprava je vhodnější do interiéru z hlediska estetiky, do exteriéru není příliš vhodná z důvodu menší odolnosti proti povětrnostním vlivům.


ANODIZACE
je povrchový úpravný proces hliníkových materiálů. Proces anodizace se skládá z elektrochemické oxidace hliníkového povrchu, což vytváří ochranný a dekorativní povlak známý jako elox.


ŽÁROVÉ ZINKOVÁNÍ
Princip tvorby protikorozní ochrany je založen na tom, že po ponoření dílu do lázně roztaveného zinku a jeho vytažení ulpí na povrchu neprostupná tenká vrstva stříbřitého kovu. Vynikající úprava pro venkovní použití.

Doplňkové služby

SLUŽBY NA MÍRU KLIENTŮM

Provádíme realizaci Vašich individuálních požadavků a přání. Na dílně využijeme veškeré potřebné vybavení a náš odborný tým s letitými zkušenostmi. Připravíme si projektovou dokumentaci pro potřeby výroby a následně vyhotovíme Vámi zadaný projekt.